[vc_row fullwidth=”false” attached=”true” padding=”2″][vc_column width=”1/1″][mk_gallery images=”5894,5884,5885″ style=”style1″ column=”3″ image_size=”crop” height=”500″ hover_scenarios=”fadebox” item_spacing=”2″ margin_bottom=”0″ frame_style=”simple” disable_title=”false” image_quality=”1″ pagination=”false” count=”10″ pagination_style=”1″ order=”DESC” orderby=”menu_order” item_id=”1410334443-540ffeebe3609″][vc_row_inner attached=”true” padding=”3″][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”10″]Ten model energooszczędnych elektrycznych grzejników LAVA® zapewnia wszystkie zalety ogrzewania podczerwienią  w przystępnej cenie. Te panele grzewcze na podczerwień emitują niewidzialne fale, które są pochłaniane przez przedmioty w pomieszczeniu oraz ściany a następnie oddawane jako ciepło do otoczenia. W przeciwieństwie do grzejników tradycyjnych nie podgrzewają najpierw powietrza, przez co czujemy ciepło. To powoduje, że czujesz  komfortową temperaturę, szybciej i oszczędzasz na rachunkach za ogrzewanie.

Z systemem LAVA®, można cieszyć się zdrowszym klimatem w domu, ograniczonym ruchem kurzu i alergenów, brakiem kondensacji wody na ścianach, i niższą emisją dwutlenku węgla.

LAVA® Basic posiada powierzchnie pokrytą teksturą, zaprojektowaną tak aby zwiększyć powierzchnię emisji fal podczerwonych, dzięki czemu generowane jest więcej ciepła.

Model  LAVA® Basic dostępny jest w 4 różnych wartościach mocy od 250 – 1000W. Nasi wykwalifikowani konsultanci pomogą Ci dobrać odpowiednią wielkość panelu do Twoich potrzeb.[/vc_column_text][mk_button dimension=”outline” corner_style=”pointed” size=”medium” outline_skin=”dark” outline_active_color=”#ffffff” outline_hover_color=”#333333″ bg_color=”#f97352″ btn_hover_bg=”#252525″ text_color=”light” icon=”mk-icon-long-arrow-right” icon_anim=”side” target=”_blank” align=”left” fullwidth=”false” margin_top=”0″ button_custom_width=”0″ url=”http://lava-designs.pl/#kontakt” margin_bottom=”15″]Skontaktuj się z nami[/mk_button][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][mk_fancy_title tag_name=”h2″ style=”false” color=”#393836″ size=”16″ font_weight=”bold” font_style=”inhert” letter_spacing=”2″ margin_top=”0″ margin_bottom=”18″ font_family=”none” align=”left” txt_transform=”uppercase”]Dlaczego LAVA® Basic?[/mk_fancy_title][mk_custom_list icon_color=”#f97352″ margin_bottom=”30″ align=”none” style=”e1ed”]

  • Łatwa instalacja – wystarczy podłączyć do kontaktu i włączyć
  • Efektywne ogrzewanie – prawie 100% wydanych pieniędzy na energię elektryczną zamieni się w odczuwalne przez Ciebie ciepło.
  • Oszczędności – zazwyczaj wynoszą około 12% w porównaniu do tradycyjnych systemów, choć  mogą być znacznie wyższe jeśli nie ma dostępu do gazu.
  • Zdrowe ogrzewanie – brak ruchu kurzu i alergenów,brak wilgoci  oraz przyjemniejszy klimat
  • Specjalnie zaprojektowana tekstura powierzchni – maksymalne promieniowanie z panelu

[/mk_custom_list][/vc_column_inner][/vc_row_inner][mk_padding_divider size=”15″][/vc_column][/vc_row]

Related Works

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.