Glas – Image

Home / / Glas – Image

LAVA® Glas – Image

Seria energooszczędnych szklanych paneli LAVA® GLAS Image to wyjątkowy produkt wzornictwa przemysłowego. Możesz wybrać jeden z naszych ponadczasowych projektów. Seria ta wniesie odrobinę sztuki współczesnej do Twojego domu, i jednoczesnie posłuży  jako skuteczny system ogrzewania. Co roku zapraszamy najlepszych projektantów aby stworzyli 3 nowe wzory.

Image 13

Pierwszym z trzech tegorocznych wzorów naszych paneli na podczerwień jest Image 13. Zaprojektowany przez najlepszych designerów ze studia destilat. Wykorzystali oni motyw Ognia i Wody w nowoczesnych i eleganckich projektach.

Image 14

Drugi z trzech tegorocznych designerskich wzorów dla naszych paneli na podczerwień jest Image 14. Również zaprojektowany w studio destilat. W tym przypadku tematem jest ogień. Motyw przedstawia surową moc żywiołu Ognia w architektoniczny i nowoczesny sposób.

Image 15

Motyw  Image 15 skupia się na Wodzie. Te piękne obrazy zaprojektowano w oparciu o płynność i siłę najbardziej rozpowszechnionego pierwiastka naszej planety.

Podobnie jak inne nasze szklane panele modele z serii LAVA® GLAS Image mogą być zawieszone na ścianie pionowo lub poziomo,  oraz zamocowane na specjalnym stojaku.

LAVA® GLAS Image dostępne są w czterech rozmiarach, których moc grzewcza waha się od 250 do 1000W. Jeśli nie wiesz, jakiej mocy grzejnik potrzebujesz – nasi wykwalifikowani konsultanci pomogą Ci dobrać odpowiednią wielkość panelu do Twoich potrzeb.

design by

Related Projects
Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Skontaktuj się z nami.