BASIC

Home / / BASIC

Ten model energooszczędnych elektrycznych grzejników LAVA® zapewnia wszystkie zalety ogrzewania podczerwienią  w przystępnej cenie. Te panele grzewcze na podczerwień emitują niewidzialne fale, które są pochłaniane przez przedmioty w pomieszczeniu oraz ściany a następnie oddawane jako ciepło do otoczenia. W przeciwieństwie do grzejników tradycyjnych nie podgrzewają najpierw powietrza, przez co czujemy ciepło. To powoduje, że czujesz  komfortową temperaturę, szybciej i oszczędzasz na rachunkach za ogrzewanie.

Z systemem LAVA®, można cieszyć się zdrowszym klimatem w domu, ograniczonym ruchem kurzu i alergenów, brakiem kondensacji wody na ścianach, i niższą emisją dwutlenku węgla.

LAVA® Basic posiada powierzchnie pokrytą teksturą, zaprojektowaną tak aby zwiększyć powierzchnię emisji fal podczerwonych, dzięki czemu generowane jest więcej ciepła.

Model  LAVA® Basic dostępny jest w 4 różnych wartościach mocy od 250 – 1000W. Nasi wykwalifikowani konsultanci pomogą Ci dobrać odpowiednią wielkość panelu do Twoich potrzeb.

Dlaczego LAVA® Basic?

  • Łatwa instalacja – wystarczy podłączyć do kontaktu i włączyć
  • Efektywne ogrzewanie – prawie 100% wydanych pieniędzy na energię elektryczną zamieni się w odczuwalne przez Ciebie ciepło.
  • Oszczędności – zazwyczaj wynoszą około 12% w porównaniu do tradycyjnych systemów, choć  mogą być znacznie wyższe jeśli nie ma dostępu do gazu.
  • Zdrowe ogrzewanie – brak ruchu kurzu i alergenów,brak wilgoci  oraz przyjemniejszy klimat
  • Specjalnie zaprojektowana tekstura powierzchni – maksymalne promieniowanie z panelu
Related Projects
Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Skontaktuj się z nami.