ETHERMA NEXT HOME - eNEXHO
system, który myśli razem z Tobą

INTELIGENTNE STEROWANIE POZWALA OBNIŻAĆ KOSZTY

Nowoczesne i precyzyjne sterowanie oparte na programowalnych termostatach to klucz do obniżenia kosztów zużycia energii. Różnorodna stylistyka grzejników LAVA® w połączeniu z odpowiednio dobranym sterowaniem stanowi idealne rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

LAVA®-R: nowoczesne i precyzyjne sterowanie czasowe

Urządzenia serii LAVA®-R to efekt ostatniej (r)ewolucji w branży. Wszystkie grzejniki serii LAVA®-R wyposażone są w zintegrowany inteligentny termostat, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o ogrzewaniu podczerwienią. Precyzyjne sterowanie czasowe pozwala zminimalizować wymagania energetyczne i koszty eksploatacji oraz pomaga ograniczyć wydatki na energię.

BEZSZELESTNA PRACA
Brak nieprzyjemnego odgłosu przełączania termostatu.

NAJWYŻSZY POZIOM KOMFORTU
Dzięki systemowi automatyzacji urządzeń domowych eNEXHO, można łatwo sterować wszystkimi urządzeniami LAVA®-R za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

Zintegrowany termostat

Steruje temperaturą w pomieszczeniu i równocześnie optymalizuje temperaturę powierzchni grzewczej (60°C lub 95°C). Jest to szczególnie przydatne w miejscach przebywania dzieci i łazienkach.

LAVA®-F: Z WBUDOWANYM ODBIORNIKIEM RADIOWYM

Model LAVA®-F wyposażony jest we wbudowany odbiornik bezprzewodowy. Pozwala to uniknąć kosztownej przebudowy i prac tynkarskich po położeniu przewodów. Instalacja jest bardzo łatwa. Sterowane bezprzewodowo termostaty ET-11A i ET-12A umożliwiają łatwą regulację.

Termostaty bezprzewodowe

Elektroniczne, radiowe termostaty z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym LCD.

Automatyczna inteligentna regulacja temperatury

Termostaty eTouch – Wyposażenie każdego nowoczesnego ogrzewania

Systemy ogrzewania podczerwienią LAVA® są dostarczane standardowo bez regulatorów temperatury. Aby system grzewczy mógł działać w sposób najbardziej efektywny, zapewniając komfort dla użytkowników, niezbędnym wyposażeniem w każdej strefie grzewczej jest indywidualny sterownik temperatury.

eTouch – termostaty z ekranem dotykowym

eTouch mini – seria pokojowych programowalnych termostatów z dotykowym ekranem, pozwala na optymalne sterowanie temperaturą w dowolnym pomieszczeniu z grzejnikami LAVA oraz dowolnym ogrzewaniem podłogowym za równo elektrycznym jak i wodnym. Zapewniają utrzymanie komfortowej temperatury oraz maksymalne oszczędności energii.

eTouch 2.4

eTouch mini

Cyfrowy moduł kontroli

To zaawansowany moduł do sterowania, może pełnić funkcję programowalnego regulatora temperatury jak również  może pełnić funkcję termostatu w dowolnym pomieszczeniu z grzejnikiem LAVA. Może być wykorzystany także do sterowania łącznie max. 99 grzejnikami LAVA wyposażonymi w moduł radiowy (LAVA F).

moduł modemowy

ETHERMA NEXT HOME

Jak przyjemnie jest wracać do domu, mogąc po drodze ustawić program „powrót” – komfortowa temperatura, przyciemnione oświetlenie – dzięki systemowi eNEXHO takie rzeczy można zdalnie ustawić „od ręki”.

Łącząc grzejniki serii LAVA®-R z systemem automatyzacji ETHERMA NEXT HOME (w skrócie eNEXHO), stworzyliśmy kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia dostęp do ustawień systemu grzewczego z dowolnego miejsca poza domem. Dzięki zintegrowanemu modułowi bezprzewodowemu, wszystkie grzejniki serii LAVA®-R są kompatybilne z systemem eNEXHO i można nimi wygodnie zarządzać przy pomocy smartfonów, tabletów i komputerów, korzystając z darmowej aplikacji mobilnej. Zaprogramuj różne profile ogrzewania, steruj pracą systemu grzewczego w domku na działce, sprawdzaj na bieżąco temperaturę w pomieszczeniach i wprowadzaj nowe ustawienia z dowolnego miejsca.

W skład systemu eNEXHO wchodzi komplet produktów idealnych dla inteligentnego domu, dzięki czemu można go rozbudowywać zależnie od potrzeb. Od sterowania systemami ogrzewania i oświetlenia po sterowanie roletami itp.

Na bezpieczeństwo w domu mają wpływ różne systemy dodatkowe, takie jak alarm pożarowy, czujniki podłogowe czy kamery.

Wyjdź na przeciw przyszłości, skorzystaj z wielu zalet stylowego systemu nowoczesnych grzejników elektrycznych LAVA®, poczuj komfort i bezpieczeństwo wynikające z zastosowania systemu domowej automatyki eNEXHO. Z przyjemnością Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Skontaktuj się z nami.